Teksan ve Schneider Electric’den kesintisiz güç kaynağı çözümlerinde önemli iş birliği...

Product Filter

loader
Information Request

Teksan ve Schneider Electric’den kesintisiz güç kaynağı çözümlerinde önemli iş birliği...


Kesintisiz güç sektöründe güvenilir gücün adı olan Teksan Jeneratör, dünyanın enerji yönetimi ve otomasyonda önde gelen şirketlerinden Schneider Electric ile önemli bir iş birliğine imza attı. Yapılan iş birliği kapsamında Teksan Jeneratör, Schneider Electric’in kesintisiz güç kaynağı (UPS) ürünlerinde Türkiye distribütörlerinden biri oldu.
.

Tam 25 yıldır müşterilerine en iyi kesintisiz enerji çözümlerini sağlamak için faaliyet gösteren Teksan Jeneratör, yaptığı iş birlikleriyle müşterilerine sunduğu katma değerli ürün yelpazesini genişletiyor. Son olarak Schneider Electric’in UPS çözümlerini ürün gamına ekleyen Teksan, büyümesini sürdürüyor.

Kesintisiz enerjiye ihtiyaç duyan müşterilerine dizel, doğalgazlı ve biyogazlı jeneratör setleri, yüzde 90 enerji verimliliği sağlayan kojenerasyon ve trijenerasyon sistemleri, mobil aydınlatma kuleleri, Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan hibrit güç sistemleri çözümleri ile hizmet veren Teksan artık gelecek UPS taleplerini de Schneider Electric’in kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekleri ile karşılıyor olacak.


25.07.2019

Product Filter

loader