MEE DUBAI 2020 FUARI’NA KATILMIYORUZ

Konfigürasyon

loader
Bilgi Talep Formu

MEE DUBAI 2020 FUARI’NA KATILMIYORUZ


Değerli Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız,
 
TEKSAN olarak uzun yıllardır aralıksız katıldığımız ve art arda Altın Sponsorluğunu üstlendiğimiz Middle East Energy Fuarı’nda bu yıl Corona virüsü (Covid 19)  riski nedeniyle yer almayacağız.
Şirketimiz kurulduğu günden bu yana “önce insan” anlayışını ilke edinmiştir. Bizler çalışanlarımızın, ortaklarımızın ve müşterilerimizin sağlık ve güvenliğini finansal çıkarlarımızın üzerinde görüyoruz. Bu anlayış ile Covid 19 tehlikesinin giderek arttığını ve Çin başta olmak üzere pek çok ülkeyi olumsuz etkilediğini üzülerek izliyoruz. Bu kararı almamızda hem uluslararası yolculuk riski hem de dünyanın değişik bölgelerinden gelecek binlerce ziyaretçinin virüs taşıma riski etkili olmuştur.
 
MEE gibi büyük ve küresel bir toplantıya devam etmenin doğru zamanı olmadığına dair endişelerimizi de  fuar organizasyonuna bildirdik.
 
Dünyamızın Covid 19’dan bir an önce kurtulması adına sağlık yetkilileri ve bilim adamlarının küresel işbirliğine inancımız tamdır. Dünyadaki tüm meslektaşlarımız, müşterilerimiz ve ortaklarımız için sağlıklı ve güvenlikli günler diliyoruz.
 
Yunus Teksan / Genel Müdür

28.02.2020

Konfigürasyon

loader