Veri Merkezi Çözümleri

Konfigürasyon

loader
Bilgi Talep Formu

Veri Merkezi Çözümleri


Artan veri ihtiyacını karşılamak için yüksek kalitede, kesintisiz ve hızlı hizmet vermek zorunda olan veri merkezleri günümüzde iletişimin kalbi olarak önemli bir rol oynamaktadır. Verimli bir sistemin kurulumundan işletimine kadar her süreci ilerletmek için gerekli tasarım ve hesaplamaları titizlikle yapmak çok önemlidir. Çünkü veri merkezindeki küçük bir aksaklık büyük kayıplara yol açabilir. Teksan, veri merkezlerine; güvenilir, yüksek standartlı kesintisiz güç çözümleri sunmaktadır.
Güçlü bir bilgi birikimi ve deneyimli mühendislik kadrosu ile Teksan, müşteri ihtiyaçlarının özel olarak tasarlandığı veri merkezi projelerinin sistem entegrasyonundaki çalışmaları sayesinde uluslararası arenada büyük başarılar elde etmiştir.
N, N + 1 ve 2N çözümlerimiz, veri merkezlerinin standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Yapısal, akustik, akışkan analizi, simülasyon ve performans testleri, veri merkezi ihtiyaçlarına uygun ürün tasarım ve geliştirme çalışmalarında ileri yazılım ve mühendislik yöntemleri kullanılarak yapılmaktadır.

Konfigürasyon

loader
Bilgi Talep Formu