Customer Satisfaction Policy

Teksan Generator aims to increase customer satisfaction continuously with its products and services. In this scope, it applies researches to be conducted for monitoring, evaluating and developing the customer satisfaction. In addition, it implements systematic activities regarding receiving, assessing customers’ feedbacks and taking necessary measures.

Teksan Generator has determined following headings as Customer Satisfaction Policy regarding this aspect.

  • Adoption by all our employees that customer satisfaction and continuous improvement in all activities carried out by our company is the most important objective.
  • Identification and application of appropriate methods for determining customer satisfaction. Doing researches in order to increase the satisfaction level determined.
  • By creating the most appropriate communication channels to receive our customers’ feedback; enabling customers to transmit their feedbacks accurately, completely, explicably and easily. As communication channels, determining the number and web site 444 8 576, info@teksan.com as Teksan web site contact page.
  • Systematic implementation of activities of receiving, evaluating customer feedback, and informing our customers about consequences.
  • Following effective law and directives in our processes related to the customer satisfaction.
  • Reviewing customer feedbacks quickly, objectively, fairly, unbiasedly, carefully, freely and based on confidentiality principle; and bringing solutions to them.

Customer Satisfaction Survey


 
 
 
 
 
   
 


 
 

Please mark these questions taking into account of communications with Teksan team

 
 
 
 
 

Place answer these question taking into account of products and services provided by Teksan

 
 
 
 
 
 
 
 
Teksan kampanya, hizmet ve ürünleri ile ilgilibilgi almayı kabul ediyorum.


Teksan Jeneratör olarak sizlere daha iyi hizmet ve ürünler sunabilmek için resmi web sitemiz, sosyal medya hesaplarımız ve mobil uygulamamız üzerinden bizimle paylaşmış olduğunuz verileri yasal düzenlemelere uygun şekilde saklarken web sitemizdeki ziyaret deneyiminizi artırmak için çerez uygulamaları kullanıyoruz.

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Bu yüzden 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun öngördüğü tüm ilkeleri benimsiyor, paylaştığınız tüm kişisel verilerin işlenmesi, silinmesi, yok edilmesi, anonim hale getirilmesi, aktarılması, ilgili kişinin aydınlatılması ve veri güvenliğinin sağlanmasıyla ilgili üzerimize düşen yükümlülükleri yerine getirip bu verileri hiçbir koşul altında üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz.

Sizinle kurduğumuz iletişim ve etkileşimler sırasında kendi rızanız ile paylaştığınız verilerin hangilerinin saklandığını, bu verilerin nasıl kullanıldığını öğrenmek için Gizlilik Bildirimimizi inceleyebilirsiniz.

Gizlilik Bildirimi’ni kabul ederek, yukarıda anılan otomatik yollardan toplanmasına ve/veya depolanmasına rıza göstermiş olduğunuz bilgilerinizin silinmesi ve/veya Teksan Jeneratör’den gelen bildirimlerin iptali için talebinizi Gizlilik Bildirimimiz’de belirtildiği şekil ve kanallardan bize iletebilirsiniz.