Müşteri Memnuniyeti Politikası

Teksan Jeneratör, sunmuş olduğu ürün ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sürekli arttırmayı amaçlar. Bu kapsamda müşteri memnuniyetinin izlenmesi, değerlendirilmesi ve geliştirilmesi için yapılacak çalışmaları uygular. Bununla birlikte müşteri bildirimlerinin alınması, değerlendirilmesi ve ihtiyaç duyulan tedbirlerin alınması ile ilgili sistematik faaliyetler uygular.

Teksan Jeneratör, bu yaklaşımı ile ilgili olarak aşağıdaki başlıkları Müşteri Memnuniyeti Politikası olarak belirlemiştir.

  • Firmamızın gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde müşteri memnuniyetinin sağlanmasının ve sürekli artırılmasının en önemli amaç olduğunun tüm çalışanlarımızca benimsenmesi.
  • Müşteri memnuniyetinin tespit edilmesi için uygun metotların belirlenmesi ve uygulanması. Tespit edilen memnuniyet seviyesinin daha da arttırılması amacıyla gerçekleştirilecek çalışmaların yapılması.
  • Müşterilerimizin geri bildirimlerini iletmeleri amacıyla en uygun iletişim kanallarını oluşturarak; doğru, eksiksiz, anlaşılabilir ve kolay bir şekilde istedikleri an ulaştırabilmelerinin sağlanması. İletişim kanalları olarak; 444 8 576, info@teksan.com ve Teksan web sitesi iletişim sayfasını belirlemesi.
  • Müşteri bildirimlerinin alınması, değerlendirilmesi ve sonuçları hakkında müşterilerimizin bilgilendirilmesi çalışmalarının sistematik bir şekilde gerçekleştirilmesi.
  • Müşteri memnuniyeti ile ilgili süreçlerimizde yürürlükteki kanun ve yönetmeliklere uygun olarak hareket edilmesi.
  • Müşteri geri bildirimlerini hızlı, objektif, adil, önyargısız, dikkatli, ücretsiz, gizlilik esasına dayanarak incelemek ve çözüm sunulması.

Müşteri Memnuniyeti Anketi


 
 
 
 
 
   
 


 
 

Teksan ekibiyle olan iletişiminizi göz önünde bulundurarak aşağıda ki soruları yanıtlar mısınız?

 
 
 
 
 

Teksan ürün, hizmet ve çözümlerini göz önünde bulundurarak aşağıda ifadeleri değerlendirir misiniz?

 
 
 
 
 
 
 
 
Teksan kampanya, hizmet ve ürünleri ile ilgilibilgi almayı kabul ediyorum.


Teksan Jeneratör olarak sizlere daha iyi hizmet ve ürünler sunabilmek için resmi web sitemiz, sosyal medya hesaplarımız ve mobil uygulamamız üzerinden bizimle paylaşmış olduğunuz verileri yasal düzenlemelere uygun şekilde saklarken web sitemizdeki ziyaret deneyiminizi artırmak için çerez uygulamaları kullanıyoruz.

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Bu yüzden 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun öngördüğü tüm ilkeleri benimsiyor, paylaştığınız tüm kişisel verilerin işlenmesi, silinmesi, yok edilmesi, anonim hale getirilmesi, aktarılması, ilgili kişinin aydınlatılması ve veri güvenliğinin sağlanmasıyla ilgili üzerimize düşen yükümlülükleri yerine getirip bu verileri hiçbir koşul altında üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz.

Sizinle kurduğumuz iletişim ve etkileşimler sırasında kendi rızanız ile paylaştığınız verilerin hangilerinin saklandığını, bu verilerin nasıl kullanıldığını öğrenmek için Gizlilik Bildirimimizi inceleyebilirsiniz.

Gizlilik Bildirimi’ni kabul ederek, yukarıda anılan otomatik yollardan toplanmasına ve/veya depolanmasına rıza göstermiş olduğunuz bilgilerinizin silinmesi ve/veya Teksan Jeneratör’den gelen bildirimlerin iptali için talebinizi Gizlilik Bildirimimiz’de belirtildiği şekil ve kanallardan bize iletebilirsiniz.

Kampanya