Teksan Search

Ürün Ara

loader
Kampanya

Kurulduğumuz ilk günden bu yana geliştirdiğimiz ve yüksek teknolojik altyapı ile desteklediğimiz, sektördeki en kaliteli satış sonrası hizmetleri deneyimleyebilmeniz için çalışıyoruz. Kalitemize o kadar güveniyoruz ki şimdi “Güvenilir Güç Her Zaman Yanınızda” anlayışımızın bir göstergesi olarak ürünlerimizdeki garanti süresini 2 yıldan 5 yıla çıkartıyoruz. Ayrıca 31 Aralık 2019 tarihine kadar 5 yıllık bakım paketi alarak uygulamaya katılım sağlayan müşterilerimize Uzaktan İzleme ve Kontrol Modülünü ücretsiz olarak sunuyoruz.

Aşağıdaki formu doldurarak veya çağrı merkezimizi arayarak, kampanyamıza katılın, yıla en karlı başlangıcı yapın!

Kampanya Katılım Formu


 
 
 
 
 
Teksan kampanya, hizmet ve ürünleri ile ilgilibilgi almayı kabul ediyorum.


+3 Yıl Uzatılmış Garanti sadece 5 yıllık bakım paketi sözleşmesi imzalayan müşterilerimiz için geçerlidir. Uzatılmış garanti uygulamasına erken kayıt yaptıran müşteriler için uzaktan izleme modülü ve 5 yıllık uzaktan izleme hizmeti hediye olarak verilecektir. Hediyelere hak kazanmak için 31 Aralık 2019 tarihine kadar kayıt yapılması gerekmektedir. Uzatılmış garanti, sadece yeni üretim dizel jeneratörler için geçerli olup, kiralık jeneratörler, 2. el jeneratörler, aydınlatma kuleleri, alternatif yakıtlı ve portatif jeneratörler uygulama dışındadır. Uzatılmış garanti sadece Türkiye’de kullanılacak jeneratörler için geçerli olup, ihraç kayıtlı ve direkt ihracat ürünleri kapsam dışındadır. Kampanya TSE ISO 8528/1, IS0 3046-1 standartlarına göre sınıflandırılan stand by çalışma tipine sahip jeneratörler için geçerli olup stand by harici çalışan jeneratörler kapsam dışındadır. Stand by ürünler için verilecek 2+3 yıl uzatılmış garanti toplamda 5 yıl süresince limitsiz kullanım süresini içermektedir. İşbu uzatılmış garanti uygulaması başka indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Teksan söz konusu uygulama kapsamında değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Uzatılmış garantiden faydalanabilmek için, satışın fiilen gerçekleşmesi ve anlaşma sağlanan paket satış bedelinin temerrüde düşmeden tamamen ödenmesi ön koşulu gerekmektedir.

Teksan Jeneratör olarak sizlere daha iyi hizmet ve ürünler sunabilmek için resmi web sitemiz, sosyal medya hesaplarımız ve mobil uygulamamız üzerinden bizimle paylaşmış olduğunuz verileri yasal düzenlemelere uygun şekilde saklarken web sitemizdeki ziyaret deneyiminizi artırmak için çerez uygulamaları kullanıyoruz.

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Bu yüzden 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun öngördüğü tüm ilkeleri benimsiyor, paylaştığınız tüm kişisel verilerin işlenmesi, silinmesi, yok edilmesi, anonim hale getirilmesi, aktarılması, ilgili kişinin aydınlatılması ve veri güvenliğinin sağlanmasıyla ilgili üzerimize düşen yükümlülükleri yerine getirip bu verileri hiçbir koşul altında üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz.

Sizinle kurduğumuz iletişim ve etkileşimler sırasında kendi rızanız ile paylaştığınız verilerin hangilerinin saklandığını, bu verilerin nasıl kullanıldığını öğrenmek için Gizlilik Bildirimimizi inceleyebilirsiniz.

Gizlilik Bildirimi’ni kabul ederek, yukarıda anılan otomatik yollardan toplanmasına ve/veya depolanmasına rıza göstermiş olduğunuz bilgilerinizin silinmesi ve/veya Teksan Jeneratör’den gelen bildirimlerin iptali için talebinizi Gizlilik Bildirimimiz’de belirtildiği şekil ve kanallardan bize iletebilirsiniz.

Kampanya