Ürün Ara

loader

Teksan Middle East Electricity Fuarı’nın Altın Sponsoru Oldu


Dubai, 14-16 Şubat 2017 tarihlerinde düzenlenen Middle East Electricity Fuarı ile enerji sektörünün devlerine ev sahipliği yaptı.
42 yıldır sektörün nabzını tutan fuar, dünyanın dört bir yanından enerji ve güç sektöründe faaliyet gösteren firmaları bir araya getirdi. Ar-Ge yatırımları ve üstün teknolojili ürünleri ile sektöründe fark yaratan ve 120’den fazla ülkeye ihracat yapan Teksan Jeneratör, yeni ürünü yüzde 100 yerli aydınlatma kulesini ilk kez Dubai’de tanıttı. Kendi kategorisinde dünyada bir ilk olan küçük aydınlatma kulesi, yüzde 40 daha az yakıtla yüzde 55 daha fazla aydınlatma sağlıyor. Fuar süresince sergilenen yeni Aydınlatma Kulesi, Hibrit Jeneratör’ün son versiyonu ve 1900 kVA’lık Dizel Jeneratör ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Dünyanın en büyük güç ve enerji fuarı olarak anılan Middle East Electricity, bu yıl da sektör firmalarının en son yeniliklerini sergilediği etkinlik olarak adından söz ettirdi. Türkiye enerji sektöründe yenilikçi ve öncü kimliği ile öne çıkan Teksan Jeneratör, dünyanın dört bir yanından binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi buluşturan fuarda Gold Sponsor olarak yer aldı. Sürdürülebilir enerji çözümleri konusunda da önemli çalışmalar yapan Teksan Jeneratör, fuar kapsamında hibrit güç sistemleri konulu bir de seminer düzenledi.

16.02.2017