Ürün Ara

loader

Kiralama Çözümleri


Teksan’ın kiralama markası olan Taxi Generator ile sanayi, inşaat, mekan, spor ve eğlence sektörleri için 10 kVA’dan başlayan farklı güç aralıklarında, tescilli iş modelimiz ve deneyimli ekibimizle, hızlı, güvenilir, kaliteli ve ekonomik kiralık jeneratörleri 7/24 Servis hizmet paketleri ile son kullanıcılarla buluşturuyoruz.

Uzun Dönem Jeneratör Kiralama : 5 yıllık uzun döneme yayılmış aylık kiralama seçeneği ile satın alma yatırım maliyetini ortadan kaldırıp, finansal açıdan ödeme kolaylığı sağlayarak kesintisiz enerji sahibi olma imkanı sunmaktayız. Uzun dönem kiralamada satın alma maliyetinden tasaruf etmenin yanı sıra bakım masrafları, karşılaşabilecek riskler ve vergi ödemeleri gibi konuları tamamen devretmenin rahatlığını yaşarsınız.

KısaDönem Jeneratör Kiralama (Operasyonel Kiralama): İhtiyacınız olan dönem için belirlenen aylık bedel karşılığında jeneratörünüzü temin edebilirsiniz. İhtiyacınızın zaman içerisinde değişmesi durumunda kiraladığınız çözümü yeni ihtiyaçlarınızı karşılayacak farklı makine ve ekipmanlarla değiştirebilirsiniz.

 

 

Daha fazla bilgi için http://taxigenerator.com.tr/

Kampanya